De Nederlandse bisdommen organiseren in samenwerking met verschillende partners 4 reizen naar Brazilië in juli 2013. De inschrijving voor deze reizen is inmiddels gesloten! Wil je toch nog graag naar de WJD? Neem dan z.s.m. contact op met touroperator VNB via telefoonnummer 073-6818113.
De kern van alle reizen is hetzelfde, alleen biedt elke reis een ander voorprogramma aan. Ga naar de pagina’s van elke reis (‘Binding’, ‘(Be)Leef je geloof!’, ‘Hart & Handen’) om meer te weten te komen over elk voorprogramma en je keuze te kunnen maken.
Onderstaand schema geldt voor alle reizen:
Zaterdag 13 juli: Reis naar Brazilië*
Maandag 15 t/m maandag 22 juli: Voorprogramma (zie reisomschrijvingen)
Dinsdag 23 t/m zondag 28 juli: Wereldjongerendagen in Rio
Maandag 29 juli: Dagprogramma
Dinsdag 30 en woensdag 31 juli: Vertrek vluchten naar Nederland*
* De exacte data en tijden van je vluchten zijn afhankelijk van beschikbaarheid van vluchten en worden pas later bekend. Gestreefd wordt echter om iedereen op bovenstaande data van en naar Brazilië te laten vliegen.
Deelname aan de WJD
Tijdens de WJD in Rio wordt er gedurende 3 ochtenden een programma georganiseerd met catechese, geloofsgesprek en een eucharistieviering. Dit alles in het Nederlands. In de middagen en avonden neem je deel aan het Jongerenfestival met muziek, theater, discussie en nog veel meer, verspreid over locaties in de stad. Traditionele hoogtepunten zijn daarnaast de verwelkoming van de Paus (op het strand van Copacabana!), de grote avondwake onder de sterrenhemel van Rio en de indrukwekkende slotviering met de Paus op zondag.
Voor wie?
De reisopties zijn open voor jongeren van 18 t/m 30 jaar. Het is een katholiek evenement, maar jongeren van alle geloofsovertuigingen zijn welkom.
Deelnemen aan de WJD is een echte pelgrimstocht: de reis is intensief en de maaltijden en voorzieningen zijn eenvoudig.
De eerste reisoptie >>